« Veljača 2020 »

Nastup Velikog zbora u Villi Brezovica
Autor: Snježana Grgec, 19. 12. 2019.

Nastup Velikog zbora u Villi Brezovica

Veliki zbor škole nastupio je 18.12.2019. godine u staračkom domu Villa Brezovica. Prigodnim božićnim programom razveselio je štićenike

ovog doma te im unio duh blagdana u svakodnevicu.
Štićenici doma mogli su uživati u šaljivoj pjesmi "Dum dum song", božićnoj baladi "Zažmiri i zaželi", pjesmi "Christmas Canon" temeljenoj na Pachelbelovom kanonu u obradi profesorice Jane Bosanac za dva klavira i tambure, engleskoj "Carol of the bells" te živahnoj pjesmi "Sretan Božić svakome". Osim zborskog programa učenica Marija Živković pročitala je svoju pjesmu napisanu upravo za ovu prigodu.

Svojim nastupom izmamili su osmijeh na lica te pokoju suzu u oku štićenika doma koji su ih nagradili velikim pljeskom. Briga za starije osobe u vlastitoj zajednici te unošenje sreće u njihova srca bili su cilj ovog nastupa te je on u potpunosti uspio.  Dogovorena je daljnja suradnja s domom te redoviti susreti povodom nadolazećih prigoda.

Radostan Božić i uspješnu Novu godinu svima želi Veliki zbor Osnovne škole Brezovica.

Jana Bosanac, prof.