preskoči na sadržaj

Osnovna škola Brezovica

Login

Zaposlenici škole

RAVNATELJ
Rogalo, Darko
________________________________________
HRVATSKI JEZIK       

1.  Bratković, Evita Morana; Sučurović Papac, Ivona (zamjena)
2.  Budimir, Mirjana
3.  Mužek, Tamara       
4.  Penezić, Ljiljana
5.  Salajec, Ana
_______________________________________
LIKOVNA KULTURA

Šipuš, Biljana; Butorac, Petra (zamjena)
________________________________________
GLAZBENA KULTURA

1.  Bosanac, Jana
2.  Ivoš-Krajina, Renata
________________________________________
ENGLESKI JEZIK

1.  Jakušić Čejka, Željka
2.  Konjić, Sanja
3.  Miletić,Ljerka
4.  Pešušić, Nevena 
5.  Prpić, Sandra

6. Veldić Sesar, Ana
________________________________________
MATEMATIKA

1.  Jerbić, Dubravka   
2.  Malić, Martina   
3.  Milačić, Branimir
4.  Šolić, Mirjana
5.  Tukač, Ivanka
________________________________________
PRIRODA I BIOLOGIJA

1.  Baričević, Lana
2.  Stepanić, Barbara; Kolarić, Danijela (zamjena) 
________________________________________
KEMIJA

Hudić, Đurđica           
________________________________________
FIZIKA

mr.sc. Ćulibrk, Tanja             
________________________________________
POVIJEST

1.  Ćorić, Marica
2.  Kavelj, Danijel
________________________________________
GEOGRAFIJA

1.  Štancl, Tomislav
2.  Tomaško, Monika    
________________________________________
TEHNIČKA KULTURA

Sinanović, Jasmina   
________________________________________
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

1.  Čuljak, Marinko
2.  Mihalj, Ivan
________________________________________
VJERONAUK

  1. Brajković Prah, Ivana
  2. Horvat, Vera
  3. Lučić, Zdravko      
  4. Srdarević, Marija

________________________________________
INFORMATIKA

1.  Grgec, Snježana
2.  Petrić, Ivan

_______________________________________
NJEMAČKI JEZIK
1.  Pavlić, Marija
2.  Šimundić-Mrgan, Ivana
________________________________________
POSEBNA SKUPINA

Petrović, Jelena                                                                                        
________________________________________
RAZREDNA NASTAVA

1.  Bilogrević, Sanja
2.  Duilo, Andreja
3. Gršetić, Maja; Domjanković, Helena (zamjena)
4.  Jembrek, Mirela
5. Jurić, Nataša
6.  Karlović, Drago
7.  Kavan Stanković, Ana
8 .  Krpičak, Nevenka
9.  Kukina, Danijela
10. Lučić Štancl, Zlata
11. Maslać, Marijana
12. Padovan, Linda
13. Peček, Lucija
14. Pereglin, Nikolina
15. Pinko, Josip
16. Poljančić, Nives 
17. Prenner, Vlasta
18. Pršir, Matea                    
19. Rušnov Vrban, Marija    
20. Šimaga, Jadranka
21. Štajduhar, Adrijana
22. Šute, Maja
23. Varzić, Maja

24. Marijana Ćosić (produženi boravak)
________________________________________
STRUČNE SURADNICE

1.  Dumić Petreković, Edita - stručna suradnica-defektolog
2.  Martinić, Zrinka - stručna suradnica-knjižničar
3.  Karaula, Jerka - stručna suradnica-psiholog
4.  Rožić Bradić, Đurđica - stručna suradnica-pedagog
________________________________________
RAČUNOVODSTVO

1.  Slivar, Marica – voditeljica računovodstva
2.  Krpičak, Anamarija - računovodstveno-administrativna referentica
________________________________________
TAJNIŠTVO

1. Hrvoje Marović
________________________________________
DOMARI                      

1.  Karlić, Vladimir     
2.  Horvat, Krunoslav    
________________________________________
KUHINJA 

  1. Prenner, Gordan
  2. Stary, Amalija
  3. Braim,  Nada   
  4. Bubnić, Ana Marija

_______________________________________
SPREMAČICE

1.  Banić, Snežana
2.  Devčić, Manda
3.  Erić, Marica
4.  Hobolić, Jadranka
5.  Karlović, Brankica
6.  Klenović, Snježana
7.  Kocijan, Sanja
8.  Peček, Jasna
9.  Šegota, Marija 
10. Špišić, Marica
________________________________________

 

preskoči na navigaciju