ODLUKA O ODABIRU PONUDE ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE
Autor: Alica Slota, 6. 12. 2018.

REPUBLIKA HRVATSKA
GRAD ZAGREB
OSNOVNA ŠKOLA BREZOVICA
BREZOVICA

Brezovica, 3.12.2018.

Na temelju Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (Narodne novine, broj 87/14. i 81/15.) na roditeljskom sastanku učenika 7.d i 7.e razreda, većinom glasova donijeta je

ODLUKA

I.

Za organizaciju  višednevne izvaučioničke nastave za učenike 7.d i 7.e razreda kao najpovoljnija izabrana je agencija Kontakt tours.

II.

Odluka roditelja je konačna.

III.

Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Obrazloženje

Na mrežnoj stranici Škole, objavljen je Javni poziv br. 22/2018 za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7.d i 7.e razreda na Vis.

U ponedjeljak, 3. prosinca 2018, održan je roditeljski sastanak za izbor agencije za školsku ekskurziju 7.d i 7.e razreda na Vis. Roditelji su, nekoliko dana prije roditeljskog sastanka, dobili kopije ponuda sve tri odabrane agencije: Koncept putovanja, Kontakt tours i Presečki tours.

Na predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku 3. prosinca odazvao se agent agencije Kontakt tours i predstavio njihov program putovanja. Telefonskim je putem agencija Koncept ispričala svoj nedolazak.

Roditeljskom sastanku je prisustvovalo 33 roditelja i nakon predstavljanja ponuda roditelji su većinom glasova (30 glasova za Kontakt tours, 2 glasa za Presečki tours i jedan nevažeći glasački listić) izabrali agenciju Kontakt tours.

Slijedom navedenoga donijeta je Odluka kao u izreci.

Povjerenstvo za odabir ponude