ADVENT U BREZI
Autor: Snježana Grgec, 7. 12. 2023.

A D V E N T   U  B R E Z I

I ove godine uoči adventa, 30. 11. 2023. godine,  održan je naš adventski sajam – Advent u Brezi. Uz zvukove božićnih pjesama, u predvorju škole, ozračje je bilo prekrasno.

Učenici i učitelji naše škole izložili su i prodavali svoje radove na štandovima u predvorju i  galeriji škole. Bilo je tu raznovrsnih adventskih vjenčića, prekrasnih anđela izrađenih od papira, božićnih jaslica, šarenih kuglica, patuljaka i ostalih prigodnih predmeta.

Sajam je bio izuzetno posjećen, bilo je jako puno roditelja  koji su se divili prekrasnim radovima naših učenika.

Novčana sredstva prikupljena na sajmu koristit će se za unaprjeđenje odgojno-obrazovnog rada naših učenika i škole.

Hvala učenicima i učiteljima, roditeljima, bakama, djedovima....

Hvala svima na odazivu i sudjelovanju u ovoj prekrasnoj adventskoj  bajci.

Novinarska grupa