Posjet vatrogasaca školi u Odranskom Obrežu
Autor: MARINA UVALIĆ, 8. 11. 2016.

Prije nekoliko tjedana u našu školu došli su vatrogasci. Odmah su nam rekli kako trebamo izaći iz škole u slučaju opasnosti te smo svi zajedno izašli van.

Na školskom igralištu pokazali su nam svoju opremu. No, prije toga su nam dali da gađamo boce mlazom vode. Nakon toga obukli smo opremu i fotografirali se u njoj. Ja sam obula čizme te stavila rukavice, remen i kacigu. Čizme su jako teške, a rukavice hrapave. Kaciga mi je bila velika pa sam izgledala smiješno. Fotografirali smo se i u vatrogasnom kombiju.

Bilo mi je jako lijepo i zanimljivo pa sam se odlučila upisati u DVD Odranski Obrež.

Šima Prša, 4. r., PŠ Odranski Obrež