Novinarska skupina u posjetu Anteni Zagreb, Narodnom radiju i radiju Enter
Autor: MARINA UVALIĆ, 11. 5. 2016.

U utorak, 19. travnja 2016,, s učiteljicom smo posjetile sjedište Antene Zagreb, Narodnog radija te radija Enter. Silvija Londero, direktorica Media Servisa, dočekala nas je u predvorju zgrade u kojoj su sjedišta radija te nas je povela do različitih studija i upoznala nas s ljudima koji rade na radiju. Na opće oduševljenje uspjeli smo je nagovoriti da nas upozna s Lukom Bulićem, radijskim voditeljem i našim idolom. Kao sećer na Luku Bulića, pridružio nam se i Saša Lozar, radijski voditelj i pobjednik prošle sezone TLZP-a. Intervjuirali smo ih i fotografirali se s njima u studiju Antene Zagreb. Zatim smo otišli do drugih radijskih studjia. U studiju radija Enter, koji je poznat kao radio za mlade i na kojem svira većinom elektronička glazba, upoznali smo radijsku voditeljicu Alex koju smo tijekom razgovora ujedno i vidjeli na djelu. Primijetivši da pjesma završava, brzo se javila u eter, najavila i pustila sljedeći glazbeni broj pa nastavila razgovor s nama kao da se ništa nije dogodilo. Kući smo otišli jako sretni, s novim rokovnicima i olovkama za buduće novinarske bilješke te s jednim novim iskustvom.

Tea Konosić, 7.e