Upis učenika s teškoćama u razvoju u I. razred srednje škole
Autor: IRINA TURINA, 30. 5. 2016.

Poštovani roditelji/zakonski skrbnici,

podsjećamo da su učenici s teškoćama u razvoju, koji sukladno Pravilniku o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole žele iskoristiti pravo upisa putem Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport, u obvezi dostaviti:

1) potpisani obrazac za prijavu kandidata s teškoćama u razvoju

2) rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja

3) stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika za, u pravilu pet, a najmanje tri primjerena programa obrazovanja

Napominjemo da je rok u kojem roditelji/zakonski skrbnici učenika mogu predati dokumentaciju traje od 2. do 15. lipnja 2016. godine. Dokumentacija se predaje u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i sport, Ilica 25. Nepotpunu dokumentaciju članovi upisnog povjerenstva neće zaprimati.

Srdačan pozdrav i sretno na upisima!

Klikom na OPŠIRNIJE (u donjem desnom kutu ove obavijesti) možete preuzeti:

Obrazac za upis učenika s teškoćama u razvoju

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole

Obrazac_upis_kandidata_s_TUR_2016_2017_(3).docx (22.40 KB)