Posjetili smo Prvi zagrebački obrtnički sajam
Autor: IRINA TURINA, 27. 4. 2016.

Na Zagrebačkom velesajmu održao se Prvi zagrebački obrtnički sajam, čiji je cilj predstaviti i približiti obrtnička zanimanja učenicima viših razreda osnovnih škola. U petak 22.4.2016. organiziran je posjet sajmu za učenike sedmih i osmih razreda naše škole. Svoja zanimanja predstavili su automehaničari, autostruke, metalci, plastičari, električari, dimnjačari, građevinari, zidari, mehatroničari, bačvari, umjetnička bravarija, instalateri centralnog grijanja i plinoinstalateri i plinoserviseri, limari i vodoinstalateri, stolari, soboslikari i ličioci, fotografi, knjigoveže fotokopiraone, kartonažeri, rtv-elektroničari i precizni mehaničari, frizeri, kozmetičari, pedikeri, cvjećari, intelektualne usluge, suveniri, zlatari, staklari, optičari, krojači, klobučari, kišobranari, kožna galanterija, krznari, postolari, trgovci, ugostitelji, slastičari, vinogradari, prijevoznici i taxi vozači.

Nadamo se da je ovaj posjet pomogao učenicima naše škole u odabiru budućeg zanimanja!

Irina Turina
stručna suradnica