Obavijest o udžbenicima za školsku godinu 2009/10
Autor: tanja ćulibrk, 7. 8. 2009.

Poštovani roditelji,

popis udžbenika potrebnih za vaše dijete u idućoj školskoj godini moći ćete dobiti u računovodstvu škole
od ponedjeljka 3.8.,
od 7.30 sati do 14.30.,
a uskoro će biti objavljen i na web stranicama škole.

• Udžbenike možete razmjenjivati sa starijim učenicima ukoliko su koristili iste.
  • Radne bilježnice i zbirke zadataka možete nabaviti i tijekom rujna u dogovoru s razrednic(k)om Vašeg djeteta.
  • Pozivamo roditelje i učenike da, ukoliko su u mogućnosti, vrate prošlogodišnje udžbenike koji su dovoljno uščuvani za korištenje u novoj šk. godini. U zadnjem tjednu kolovoza možete navratiti u školu i vidjeti jesu li možda vraćeni neki udžbenici koje bi vaše dijete moglo koristiti te ih preuzeti
  • Preporučam vam da ne žurite s nabavkom knjiga jer će učitelji tolerirati ukoliko dijete prva 2 tjedna nastave neće imati potrebne udžbenike ili radne bilježnice.
  • Škola još uvijek nema nikakvih informacija o tome tko će imati pravo na besplatne udžbenike niti na koji način će se to pravo realizirati.
  • Preporučam roditeljima djece koja se školuju po prilagođenom ili posebnom programu da ne kupuju knjige prije nego što se dogovore s razrednic(k)om.
  • Knjige za nastavu njemačkog, vjeronauka ili informatike (Klikni mišem), kupuju samo oni roditelji čija djeca pohađaju nastavu tih predmeta.

Ravnatelj:
Ivan Kostenjak