Posjet Interliberu
Autor: MARINA UVALIĆ, 28. 11. 2018.

14. studenog 2018. učenici koji pohađaju dodatnu nastavu Hrvatskoga jezika te učenici uključeni u Novinarsku skupinu posjetili su Zagrebački velesajam na kojem se od 13. do 18. studenoga održavao sajam knjiga Interliber. Učenici su na Interliberu bili od 11h do 14.30h. Na štanovima se mogla razgledati i kupiti raznovrsna literatura – sve od stripova do romana, tako da je svatko pronašao nešto za sebe, za članove obitelji ili prijatelje. Imali smo dovoljno vremena za razgledavanje štandova u oba paviljona (5. i 6. paviljonu). Osim knjiga, mogle su se pogledati prezentacije o različitim srednjim školama, a posjetitelji su imali priliku sudjelovati i u kvizu iz geografije koristeći pametnu ploču. Ispred paviljona i ove su godine bili štandovi s hranom te smo se nakon kupovine počastili fritulama i ostalim delicijama. Svidjelo mi se što je ove godine bilo više tehnologije (virtualna stvarnost, pametne ploče) koja se u novije vrijeme često koristi u modernoj nastavi.

V.P. i E.S.