Super Pix i Manga Explozija
Autor: tanja ćulibrk, 12. 3. 2009.

Dana 4.ožujka, posjetili smo izložbu stripova i crteža poznatog nam Nikole Čižmešije.

Tamo su bili predstavljeni njegovi „slavni“ stripovi Super Pix i Manga Explozija i još neki radovi.  Svi smo bili jako uzbuđeni, a Nikola najviše. Kada smo stigli tamo smjestili smo se na nama predviđena mjesta za sjesti. Pošto je to bio Susret Mladih Talenata, Nikola nije bio jedini. Bile su još dvije cure. Jedna je svirala violinu, a druga nam se predstavila s električnom gitarom. Sve nas su iznenadili Nikolini izvandredni crteži, odnosno stripovi. Poslije predstavljanja sebe i svojih crteža, Nikola nam je pokazao kako crta. Bilo je jako lijepo i nadamo se da će toga biti još.

NAPISALA: Paula Galić, 8.a

Fotke sa izložbe pogledajte u fotogaleriji.