preskoči na sadržaj

Osnovna škola Brezovica

Login
Produženi boravak
Sufinancirana prehrana učenika
Prijevoz učenika školskim autobusom 2020./2021.

Poštovani roditelji i učenici,

u prilogu se nalazi obavijest i tiskanica za školski prijevoz u  školskoj godini 2020./2021.

Vrednovanje i ocjenjivanje nastave na daljinu

Poštovani učenici i roditelji,

budući da nam kreće vrednovanje i ocjenjivanje na daljinu naša psihologija Jerka Karaula napravila je kratki sažetak Preporuke za vrednovanje i ocjenjivanje nastave na daljinu koje je izradilo Ministarstvo.

 

"Imenovanje Povjerljive osobe - poziv zaposlenicima škole za dostavu prijedloga za imenovanje Povjerljive osobe pročitaj više...

Priloženi dokumenti:
JAVNI POZIV ZAPOSLENICIMA.pdf

Rezultati izbora udžbenika
 

 

NADOKNADA NASTAVE

Priloženi dokumenti:
Nadoknada.docx

UPISI U SREDNJU ŠKOLU

Detaljnije informacije o upisima u srednje škole možete pronaći na linku: 

https://www.ucenici.com/datumi-upisa-ucenika-srednju/

Obavijest o upisu u 1. razred
Priloženi dokumenti:
Capture.JPG

 

U privitku se nalazi brošura Ureda za suzbijanje zlouporabe droga - Interuju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati.

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

UPUTE ZA E-dnevnik za roditelje
OSIGURANJE UČENIKA
Upute o provođenju upisnoga postupka u I. razred srednje škole
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2016.

Ukupno: 138339
Danas: 46
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rezultati sportskih natjecanja održanih na Dan škole
Autor: MARINA UVALIĆ, 4. 6. 2016.

ATLETIKA

Skok u dalj

5 i 6. razred

DJEVOJČICE
1. Nika Seretin, 6. d, 4.20 m
2. Julija Čižmešija, 6. f, 4.08 m
3. Ira Savić, 5. f, 3.90 m
DJEČACI
1. Franko Pavlić, 5. d, 4.28 m
2. Filip Markanović, 5. a, 4.20 m
3. Tomislav Čuvar, 6. a, 4.10 m


7. i 8. razred

DJEVOJČICE
1.Viktorija Jelkovac,8. d, 4.50 m (najbolji rezultat natjecanja)
2. Karla Ivanković, 7. a, 4.05 m
3. Petra Pelikon,7. a, 3.66 m
DJEČACI
1. Dorijan Šokić, 7.a, 4.40 m
2. Marin Mlačić, 8.d, 4.07 m

Kros

Ž 1. i 2. r.
1. Matea Pelikon, 2. a, Brezovica
2. Lorena Pelikon, 2. a, Brezovica
3. Lucija Kos, 2. Hrvatski Leskovac


M 1. i 2. r.
1. Patrik Horvat, 1., Dragonožec
2. Antonio Bejić, 2., Hrvatski Leskovac
3. Adrijan Rajtartić, 2., Odranski Obrež


Ž 3. i 4. r.
1. Nika Matak, 4., Odranski Obrež - najbrže vrijeme Ž u RN, 00:57:00- 300 m
2. Lana Ivšan, 4., Dragonožec
3.Paula Totić, 4. a, Brezovica


M 3. i 4. r.
1. Ivan Viljem Padovan, 4., Demerje, najbolje vrijeme u RN (00:55.41) - krug od 300 m
2. Matej Ivankić, 4. a, Brezovica
3. Kristian Pavić, 4. a, Brezovica


Ekipni pobjednici:
1  Brezovica A smjena (295 bodova)
2. Odranski Obrež (282 boda)
3. Brezovica B smjena (262 boda)

M 5. i 6. r.
1. Filip Markanović, 5. a
2. Josip Baranja, 6. e
3. Bruno Fumić, 5. c


Ž 5. i 6. r.
1. Nika Seretin, 6. d
2. Lana Obućina, 5. c
3. Sara Grdić, 5. b


M 7. i 8. r.     
1. Luka Ivanković, 7. a
2. Dominik Rob, 7. e
3. Antonio Ćuk, 7. a


Ž 7. i 8. 
1. Viktorija Jelkovac, 8. d
2. Karla Ivanković, 7. a
3. Lucija Morić, 8. d
 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju