preskoči na sadržaj

Osnovna škola Brezovica

Login
Rezultati izbora udžbenika
 

 

NADOKNADA NASTAVE

Priloženi dokumenti:
Nadoknada.docx

Sufinancirana prehrana učenika
NATJEČAJ za prodaju rashodovanih osnovnih sredstava
UPISI U SREDNJU ŠKOLU

Detaljnije informacije o upisima u srednje škole možete pronaći na linku: 

https://www.ucenici.com/datumi-upisa-ucenika-srednju/

Obrazac zahtjeva za roditelje učenika koji će koristiti školski prijevoz u šk. god. 2018./2019.

Obrazac se nalazi u privitku.

PROLJETNI ODMORKO
Obavijest o upisu u 1. razred
Priloženi dokumenti:
Capture.JPG

 

U privitku se nalazi brošura Ureda za suzbijanje zlouporabe droga - Interuju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati.

Priloženi dokumenti:
Brosura za roditelje.pdf

UPUTE ZA E-dnevnik za roditelje
OSIGURANJE UČENIKA
Upute o provođenju upisnoga postupka u I. razred srednje škole
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2016.

Ukupno: 78285
Danas: 7
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
DAN ŠKOLE
Autor: Marija Nikić, 24. 5. 2016.

U petak, 27. svibnja 2016. godine, učenici i učitelji Osnovne škole  Brezovica obilježavaju Dan škole tradicionalnim sportskim natjecanjima.

Uz kros učenika u 4 ženske i 4 muške kategorije kao središnji događaj, održat će se i natjecanje u skoku udalj, a učenici A-smjene igrat će nogomet i rukomet protiv učenika B-smjene. 

Natjecanja počinju u 9 sati, a prijevoz učenika koji sudjeluju u natjecanjima kao igrači ili navijači je uobičajenim jutarnjim rasporedom. 

Završetak programa predviđen je oko 12 sati. 

Svim učenicima i zaposlenicima čestitamo Dan škole!

 

RASPORED NATJECANJA

petak, 27.5.2016.

Kros:                         

prvi i drugi razred                   

09.00– dječaci                 

09.10 – djevojčice

treći i četvrti razred

09.20 – dječaci

O9.30 – djevojčice

peti i šesti razred

09.45 – dječaci

09.55 – djevojčice

sedmi i osmi razred

10.15 – dječaci

10.25 – djevojčice

Skok udalj:

10.30 peti i šesti razredi (djevojčice i dječaci)

11.00 sedmi i osmi razredi (djevojčice i dječaci)

Najuspješniji natjecatelji bit će nagrađeni medaljama i diplomama!

 

Nogomet: A-smjena : B-smjena

08.15 - peti razredi

08.45 – šesti razredi

09.15 – sedmi razredi

09.45 – osmi razredi

Rukomet: A-smjena : B-smjena

10.30 djevojčice

11.00 dječaci

Graničari

08.50 djevojčice - peti razredi

 

Nogomet

11.30 učitelji : učenici

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju