OBAVIJEST O ŠKOLSKOM PRIJEVOZU
Autor: Ivan Petrić, 10. 7. 2019.

obavijesti učenicima koji koriste Organizirani prijevoz, da učenici koji već imaju iskaznicu za prijevoz mogu od 25.08.2019. otići na ZET prodaju karata, I-Novine ili Tisak sa napomenom besplatni Organizirani prijevoz kako bi napunili kupon za slijedeću školsku godinu. Učenici 1. razreda koji će koristiti Organizirani prijevoz trebaju ispuniti tiskanicu, priložiti sliku i škola ovjeriti tiskanicu kao i do sada i sredinom 8. mjeseca donijeti u ZET na izradu istih. Također i drugi učenici koji prvi put vrše izradu i koriste Organizirani prijevoz po Ugovoru Grada Zagreba i ZET-a kao prijevoznika, kao i učenici 1. razreda. Prva izrada je za učenike besplatna.

Zahtjev za izdavanje ZET-ove iskaznice za školski prijevoz nalazi se na poveznici u prilogu.